Типи Питань

Типи питань у цей час підтримувані модулем практикум:

    Множинний вибір Це тип питання за замовчуванням. Питання множинного вибору - питання в яких студент відповідає, вибираючи одну відповідь із декількох альтернатив. Правильна відповідь просуває студента в практикумі, невірна - ні.

    Кожна відповідь може мати коментар. Якщо коментар не уведений для відповіді тоді студентові показується коментар за замовчуванням: "Це правильна відповідь" або "Це не правильна відповідь".

    Є можливість наявності більше однієї правильної відповіді на питання множинного вибору. Різні правильні відповіді можуть мати різні коментари й переходи на різні (наступні) сторінки практикуму але не змінює його оцінки (це значить що деякі відповіді не більше правильні чим інші, принаймні в плані оцінювання). Можливо що всі відповіді будуть правильні й вони можуть повести студента до різних частин практикуму, у залежності яка відповідь обрана

    Є варіант питань множинного вибору, називаних питання множинного вибору з декількома відповідями. Вони прагнуть від студента обрати вірні відповіді з декількох відповідей. Питання можуть сказати, а можуть не говорити студентові скільки вірних відповідей наведено. Наприклад, "Хто з нижче наведених був президентом США" не повідомляє, коли як "Оберить двох президентів США з нижче наведеного списку" повідомляє. Поточна кількість вірних відповідей може бути від одного до числа варіантів вибору. (Питання множинного вибору з декількома відповідями з однією вірною відповіддю відрізняється від питання множинного вибору тим що викладач дозволяє студентові можливість вибору більш ніж однієї відповіді, коли як останній ні.)

    Коротка відповідь Студентові пропонується ввести невеликий уривок тексту. Він звіряється з одним або більше відповідями. Відповіді можуть бути вірними й невірними. Якщо уведеному тексту не відповідає жодена з відповідей, така відповідь вважається хибною.

    Символ зірочки (*) може використатися у відповідях як "непередбачений" символ. Це безліч будь-якої кількості символів (уключаючи відсутність символів зовсім). Наприклад, відповідь "Довжин*" буде збігатися з "Дожина", "Довжин" і "Довжини". Якщо один з відповідей лише "*" (єдина *) ця відповідь буде збігатися із чим завгодно, він звичайно використається для останнього "захоплюючого всі" відповіді. Процес порівняння проходить через відповіді в порядку з появи на екрані. Знаходження першого збігу зупиняє процес і повертається належний результат (відкликання, якщо є). Таким чином, якщо наприклад відповідь Довжина, Довжин* і * (у такому порядку), введеное слово "Довжини" збіжиться із другою відповіддю й, у цьому випадку, третя відповідь, що так само підходить, буде зігнорована.

    Якщо зірочка фактично потрібна у відповіді, вона повинна бути уведена як \* .

    Альтернативної відповіді закритої форми Відповідь до даного типу питання має тільки 2 вибори - так або ні. Студентові пропонується вибрати правильну альтернативу. Цей тип питань ґрунтується на питанні множинного вибору із двома виборами

    Вибору відповідності Це потужні й гнучкі питання. Вони складаються зі списку імен або тверджень які повинні бути безпомилково зіставлені один до одному з іншим списком імен або тверджень. Наприклад "Зіставте Столицю із Країною" із двома списками Японія, Канада, Італія й Токіо, Оттава, Рим. Допускаються повторювані рядки в одному списку, але увага повинне бути звернене на те, щоб зробити повторення ідентичними. Наприклад, "Визначите типи цих створень" зі списками Горобець, Корова, Мураха, Собака й Птах, Тварина, Комаха, Тварина

    При створенні даного типу питань, елементи першого списку містяться в список відповідей, а елементи другого в список відкликань. Показується один раз створена більше зручна схема маркування. Коли студент успішно зіставив елементи, використається перехід першої відповіді. У противному випадку, перехід другої відповіді. Питання не підтримує персонального коментара, студентові говориться скільки зіставлень вірно або якщо всі зіставлення вірні

    На відміну від питання множинного вибору, де варіанти показувалися у випадковому порядку, перший список елементів не перемішується й показується в тім же порядку в якому вони були уведені. Це дозволяє "Упорядкувати" питання. Розглянемо питання "Розташуєте наступних у порядку народження, більше ранніх уперед" зі списками 1., 2., 3., 4. і Longfellow, Lawrence, Lowell, Larkіn. Другий список, звичайно, перемішується перед використанням питання

    Числові відповіді відкритої форми Даний тип питань вимагає число як відповідь. У його найпростішому виді він вимагає тільки одну відповідь. Наприклад "Скільки буде 2 + 2" з відповіддю 4, що дає перехід уперед. Однак, краще визначати діапазон, тому як внутрішнє откругление цифрових величин може привести при порівнянні до влучення або промаху. Таким чином, якщо питання буде "Скільки буде 10 ділене на 3" може бути необхідно дати відповідь як "Мінімум:Максимум", це дві величини розділених двокрапкою. У такий спосіб якщо 3.33:3.34 даний як припустимий діапазон для відповіді, то відповіді 3.33, 3.333, 3.3333... будуть узяті як вірні. "Невірні" відповіді будуть включати 3.3 (менше ніж мінімум) і 3.4 (більше чим максимум).

    Дозволена більш ніж одна вірна відповідь і відповіді можуть бути одиничні й парні. Помітимо, що порядок у якому відповіді перевіряються це Відповідь 1, Відповідь 2... у такий спосіб необхідно деяка увага якщо повинен з'явиться бажаний коментар. Наприклад питання "Коли народився Ларкин?" може містити строга відповідь 1922, і пари величин 1920:1929 - 20-і роки, менш точна відповідь. Порядок у якому ці величини будуть перевіряться, мабуть, 1922 потім 1920:1929. Перша відповідь може містити відгук "Цілком правильно" коли як відгук на іншу відповідь може бути "Близько, Ви вказали вірне десятиліття".

    Можуть бути включені невірні відповіді, але з діапазоном захоплюючий вірний, варто приділити увагу тому, щоб вони були розміщені після вірних. Наприклад, при додаванні невірної відповіді 3:4 до питання "10 ділене на 3" потрібно його розміщення після вірної відповіді. Відповіді питання розташовані в порядку 3.33:3.34 (вірна відповідь) потім 3:4 (не вірна відповідь, але абсолютно не вірна).

Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English

(x)

Admin Shortcut keys

Ctrl+Shift+K : Shortcut Details Esc : Return to Moodle
Ctrl+Shift+B : Manage Blocks Ctrl+Shift+M : Manage Activities
Ctrl+Shift+F : Manage Filters Ctrl+Shift+A : Manage Authentication
Ctrl+Shift+S : Schedule calendar Ctrl+Shift+C : Add/Edit Courses
Ctrl+Shift+E : Edit Mode toggle Ctrl+Shift+M : Notifications
Ctrl+Shift+L : Live Logs Ctrl+Shift+U : Browse Users
Ctrl+Shift+H : Moodle Homepage Ctrl+Shift+D : Logout